Güvenilir Çevre Çözümleri
BİZİ ARAYIN
  • Çalışma Saatlerimiz
    PZT - CM 08:30 / 18:00
  • 0 312 472 50 30
Anasayfa Hakkımızda
Hakkımızda

MERS Çevre Madencilik Mühendislik Proje Danışmanlık İş Sağlığı ve Güvenliği İnş. San. ve Ltd. Şti. olarak 2012 yılı başında hizmet vermeye başlayan firmamızın yolculuğu 2007 yılı sonlarına dayanmaktadır. Yaklaşık 11 yıldır özellikle ÇED Raporları, Proje Tanıtım Dosyaları hazırlanması ve Çevre Danışmanlık sektöründe hizmet veren deneyimli mühendislerin bir araya gelerek kurmuş olduğu firmamız gün geçtikçe bünyesine katmış olduğu farklı mühendislik dallarına ait personellerle büyümeye devam etmektedir.

Hem çevre görevlisi hem de çevre gönüllüsü olarak asıl amacımız, ülke ekonomisine katkı sağlayacak yatırımların yapılmasına öncü olmak, ayrıca bu yatırımlar yapılırken hem inşaat hem de işletme aşamasında çevrenin korunmasını sağlamaktır. Üretim yapılırken çevreye verilen önemi ortaya koymak, olası çevre felaketlerinin önüne geçmekle birlikte faaliyet sahiplerinin uzun vadede yaşayacağı maddi ve manevi sıkıntıları minimum düzeye indirecektir.

Sonuç olarak, çevre sektöründe yaşanabilecek tüm sorunları çözümü için Güvenilir Çevre Çözümleri üretmek adına yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.